Mutluluk Çubuğu Nedir – What is the Penile Implants

Mutluluk Çubuğu Nedir – What is the Penile Implants

Mutluluk Çubuğu Ve Sertleşme Sorunu Hakkında Her Şey Latince Erektil Disfonksiyon olarak adlandırılan sertleşme bozukluğu, cinsel istek olmasına rağmen penisin erekte olamaması problemidir. Erekte olmak sertleşmek manasına gelir. Disfonksiyon ise penisin, fonksiyonunu yani görevini yerine getirememesi demektir. Tıbben üreme sistemi ile ilgili bir problemdir. Bu bozukluğa sahip insanların penisleri ya hiç sertleşme göstermez ya da

Mutluluk Çubuğu Ve Sertleşme Sorunu Hakkında Her Şey

Latince Erektil Disfonksiyon olarak adlandırılan sertleşme bozukluğu, cinsel istek olmasına rağmen penisin erekte olamaması problemidir. Erekte olmak sertleşmek manasına gelir. Disfonksiyon ise penisin, fonksiyonunu yani görevini yerine getirememesi demektir.

Tıbben üreme sistemi ile ilgili bir problemdir. Bu bozukluğa sahip insanların penisleri ya hiç sertleşme göstermez ya da yeterince sertleşemez. Sertleşme sorunu cinsel hayatı olumsuz yönde etkiler. Kısa süreli ve sonuçlanamayan cinsel ilişki doğurur. Bu bir rahatsızlıktır fakat tedavisi olan bir durumdur.

Erektil Disfonksiyon Nasıl Anlaşılır?

Kişi cinsel arzu ve istek duyduğu halde penisi sertleşmiyorsa, sertleştiği halde kısa süreli oluyor ve ilişki sonuçlanmadan bitiyorsa sertleşme sorunu olabilir. Belirtilerin görüldüğü gün süresi burada önem arz etmektedir. Sertleşme sorunu 3 ay ya da daha uzun bir süredir mevcutsa bunun için doktora başvurulması gerekmektedir.

Doktor tanısı oldukça basittir. Sertleşme sorunu nedenini araştırmak ve ortaya çıkarmak tanıdan daha zor olduğunu belirtmek gerekir.

Mutluluk Çubuğu Ne Anlama Gelir?

Mutluluk çubuğu genel olarak sertleşme sorunu olan insanlara uygulanan protez tedavilerine verilen addır.

Mutluluk çubuğu kendi içinde 3 çeşittir bunlar;

1. Kişiden bağımsız olarak sürekli erekte halde duran tip protez

2. Yarı sertlikte bulunan protez

3. Kişinin arzu ettiğinde şişirebildiği protez.

Sürekli erekte halde bulunan protez tek parçalı bir protezdir. Kişinin arzu ettiğinde şişirebildiği protez üç parçalı bir protezdir. Bu üç parçalı protez olan şişirilebilen protez de ikiye ayrılır. Bunlar;

1. Boyuna doğru genişleme göstermeyen yani sadece enine büyüyen protez

2. Hem enine hem de boyuna genişleyebilen protez

Tabiki bu iki protez tipi de üç parçalı ve şişirilebilir özelliktedir.

Mutluluk Çubuğunun Etkisi Var Mıdır?

Bir insanın sağlığı söz konusu olduğunda gerekli klinik ve bilimsel çalışmalar yeterli düzeyde yapılmaktadır. Mutluluk çubuğu araştırmaları ve elde edilen veriler sürecinde, mutluluk çubuğu kişi de etkili ve güvenilir sonuçlar verdiği tespit edilmiştir.

Penil protezleri arasında, şişirilebilir olan protezlerin başarı oranı %90-95 civarlarında gerçekten büyük bir orandır. Bu oran cinsel ilişki için gerekli sertliğe ulaşıldığını ve partnerin memnuniyet derecesini ifade eder. Bu tedavi. Sonucunda radikal bir tedavi oldu kanısına varılmıştır.

Tabi ki mevcut olan tüm protez işlemlerinde olduğu gibi belli bir süre kullanımdan. Sonra. Daha da kolay kullanım söz konusudur. Bu süre penil protezleri için 6 ay sonrası olarak ifade edilmiştir.

Penil çubuklar 135 derece büküle bilme özelliğine sahiptirler. Bu özellik kullanımları açısından kişiye rahatlık sağlamaktadır.

Yapılan araştırmalar sonucu penil çubuğu kullanan bireylerin, en başa dönecek. Olsalar tekrar bu tedaviyi tercih edeceklerini ortaya koymuştur.

Tedavisi mümkün olan bir sorun tedavi edilmeyi hak eder. Sizin için ve özel hayatınız için pozitif bir sonuç doğuracaktır. Tedavi öncesinde ya da sonrasında aklınızdaki tüm soruları danışanlar ile paylaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

lfewosa
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos